Chicken house

%100 Crispy Chicken Flavors

%100 Çıtır Tavuk Lezzetleri

Gıda sektöründe yıllardır Ala Carte ve Kafe sektöründe hizmet veren Egeden Grup yıllardır planladığı Fast Food zincirini oluşturma fikrini gerçekleştirmeye karar verir. Arge çalışmaları 2012 yılına kadar dayanan Chicken house Markası 2012 yılında 3 şubesiyle kurulmuştur.
Menüleri tavuktan oluşan Chicken House, Türk damak tadına hitap eden lezzetleri de içinde barındırmaktadır. Uzun Çalışmalar sonucunda tavuğa zengin aromalar katan 16 ayrı baharatıyla da muhteşem lezzetler sunmaktadır.

%100 Çıtır Tavuk Lezzetleri

İstediğiniz her yerde lezzetli yemeklerimizin tadını çıkarın

Konsept

Chicken House fast food konsepti yoğun Ar-ge çalışmaları sonucu hazırlanan özel çıtır harcı ve tavuğa lezzet katan soslarıyla tüketiciye kendine has bir lezzet sunmaktadır.
Konsept kurulumu, makine ekipmanları ve kurumsal standartlaşma sayesinde her lokasyonda açıkhava ve Avm içerisinde kurulumu pratik hale getirmektedir.

Crispy Finger

Parça Tavuklar

Parça tavuklar Chicken House konseptinin en önemli bölümünü oluşturmaktadır.

Baget,kanat,finger,hot piece gibi ürünler Chicken House’un özel harç karışımıyla herbiri için standart ve ideal olan pişme sürelerinde hazırlanarak servis edilir.Parça tavuk ürünleri  tek servis edildiği gibi herhangi bir menüyle tamamlanarak da servis edilebilmektedir.Ayrıca özel soslar eşliğinde de lezzetine lezzet  katmaktadır.

Enfes Burgerler

Burgerler

Menüsünde Klasik Chicken Burger,Chicken Cheese Burger,Princess Cheese Burger,Kajun Chicken Burger ve Mexican Chicken Burger olmak üzere beş ayrı tavuk burger bulunmaktadır.